Як стало відомо сайту Реально з достовірних джерел, в Тернопільському міському управлінні освіти «нова ініціатива» по збиранні грошей, на цей раз на потреби армії.

Похиляк ОльгаДжерело повідомило, що Ольга Похиляк в усному порядку повідомила директорів шкіл і завідувачів дитячими садочками, що управління освіти має ініціативу закупити «щось» бійцям які проходять військову службу в зоні АТО. На це «щось» встановлено тариф – 1000 гривень з однієї школи, і  200 гривень з завідувача дитячим садочком і по 100 гривень з вихователя.

Цікаво, що Ольга Похиляк вирішила зібрати лише з шкіл більше 30 тисяч гривень готівкою, а ще 35 дитячих садочків де назбирається не менша сума.

– Чому для таких потреб не відкрили безготівковий рахунок?  – обурюється завідувачка одного із дитячих садочків (прізвище жінка  попросила не називати). – Знову за наш рахунок буде піаритися Управління і Надал. А чому ніхто не зважає на те, що ми вже неодноразово і з власної ініціативи допомагали як тернопільським выйськовим, так і  на інші благодійні рахунки перечисляли кошти.

Джерело: Реально