Ярмарок сільськогосподарської продукції відбудеться 11 вересня на чотирьох мікрорайонах Тернополя.
Відповідне доручення, інформує прес-служба облдержадміністрації, дав сьогодні голова ОДА Михайло Цимбалюк.
При цьому керівникам районів, які контролюватимуть процес підготовки їхніх делегацій для участі у виїзній торгівлі, керманич області порадив особливу увагу звернути на забезпечення торгових точок гречкою, цукром нового врожаю, м’ясом. Цікаво, що цукрові заводи лише почали свою роботу, а гречку у нас майже не сіють.
Він також доручив усім причетним до організації ярмарку взяти на озброєння позитивний досвід ярмаркування, яке відбулося в обласному центрі 21 серпня, та врахувати виявлені тоді недоліки. Тоді в місті було реалізовано продукції на 2,1 млн. грн. І вона була справді дешевша, ніж на ринку, хоч і не така якісна.
Зауважимо, що попереднього разу район, який забезпечив найширший асортимент і найнижчі ціни стимулювали нагородою розміром 100 тис. грн. Цього разу про стимуляцію не повідомляється. Який буде ярмарок за таких умов – оцінюймо 11 вересня.
Торгувати дарами ланів цього дня виробники будуть традиційно на майдані Мистецтв, майданчику на перехресті вул. Миру-Дружби;, на вул. Л.Українки біля будинку №39 та на вул. Л.Курбаса біля ринку «Галицький».