Кілька годин тому завершилася офіційна частина Тернопільського обласного Форуму Молодіжного крила партії “УДАР Віталія Кличка”, на якому були присутні прихильники політичної сили з міста, області та інших регіонів.

молодіжне крило партії УДАР і Тернополі депутат І.ПоберПерше привітальне слово виголосив координатор Молодіжного крила УДАРу у Тернополі Андрій Копачівський. Пізніше до присутніх звернувся народний депутат України Ігор Побер, який наголосив на основних принципах, за якими працює політична сила. Продовжила Наталя Михно, яка зробила акцент на тому, що покоління, яке народилося у незалежній Україні, має ще більші можливості для розбудови держави. Розповіли про свою діяльність і представники молодіжних організацій з інших регіонів.

Приїхав до Тернополя і заступник голови партії Віталій Ковальчук, якого опісля «штурмували» журналісти. Треба відзначити, що навіть «слизьких» питань щодо кримінальної справи, заведеної проти Наливайченка, політик не ігнорував, а відповідав впевнено, впевнена Сорока.