Учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів 1-2 курсів коледжів з Тернопільщини та всієї України запрошують взяти участь в інтелектуальному турнірі «Natus vincere». Цього року турнір відбудеться вже втретє на базі юридичного факультет Тернопільського національного економічного університету. Це командні змагання між тими, хто вміє письмово та усно висловлювати й обґрунтовувати свою позицію з приводу тієї чи іншої проблеми та довести її в наукових дискусіях – раундах.

Проводять такі інтелектуальні змагання для того, щоб дати можливість учням і студентам реалізувати та розвинути власні творчі здібності, сформувати у них інтерес до правознавства, міжнародного права, історії, рідної мови, соціології, психології та залучити їх до наукової діяльності.

На турнірі працюватиме чотири секції: правова, історико-філологічна, соціолого-психологічна та секція міжнародного права, міжнародних відносин і дипломатії. Проходять змагання в три етапи: творча презентація, дебати, інтелектуальна гра. Для участі запрошуються команди у складі 5 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів або студентів 1-2-х курсів коледжів. Для проходження першого етапу командам, які виявили бажання взяти участь у турнірі, потрібно надіслати до 20 лютого 2019 року на електронну адресу організаційного комітету творчу презентацію на одну із запропонованих тем. Другий та третій етапи проходитимуть 6-7 березня 2019 року на базі юридичного факультету ТНЕУ. Детальніше дізнатися про турнір та заповнити заявки на участь можна тут. В оргкомітеті заходу зазначають, що усі учасники «Natus vincere» отримають рекомендації до вступу.

Ольга Трач