Нові біг-борди міського голови Романа Заставного з’явилися у місті.

Однак їх зміст радше нагадує підступи конкурентів, бо на плакатах мер хвалиться якимись абсурдними речами, наче вони є найзначишимі для міста.

Перше, чим тішиться Заставний – «Дні Європи – в Тернополі!». Кому від цього стало краще жити? Чи може вся громада тільки про те і мріяла, а не про вчасно прибрані вулиці та під’їзди, нормально відремонтовані дороги, якісну воду у водогоні, якісні послуги з теплопостачання та правдиві, а не дуті тарифи?

Натомість складається враження, що Заставний подружився із Чорновецьким і після спільної мандрівки в космос визначив для себе нові пріоритети.

Другим досягненням у Заставного фігурує «Свято випускника – найкраще в Україні». Хто це так вирішив і за якими критеріями – незрозуміло. Можливо, це тому, що на свято приїхав цього року попіаритися партійний патрон Заставного В’ячеслав Кириленко і в піку ораторського екстазу мовив щось подібне?

Останній показник – «285 дітей стали переможцями олімпіад». На кого розраховане це гасло  – спробуй здогадатися. Таке враження, що усі в місті знають, скільки у нас школярів чи скільки переможців олімпіад було до приходу Заставного, щоб оцінити значимість (якщо це ще й справді так) окресленої цифри. Хоча ще й виникає запитання – а до чого тут власне мер, він що – репетитор?

Одним словом, біг-борд – ні в тин, ні в ворота. Під час попередньої агіткампанії у команди Заставного було значно креативу. Нехай нічого з обіцяного не виконали, зате ж як обіцяли. А тепер, бідолахи, навіть не мають чим похвалитися.