Два тролейбуси розмалювали діти з нагоди 470-річниці Тернополя.

За дві години на новопридбаній користованій техніці з’явилися усміхнені коти, собачки, сонечка, а також герої популярних серед дітей мультфільмів. Саме такими тролейбуси вирушили по місту, втім – не у регулярні рейси.

–  Ці тролейбуси ще повинні пройти техогляд, лише після цього вони зможуть виїздити на маршрути, – пояснив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Статися це має цього тижня, однак чи побачать жителі міста дивовижні малюнки залежатиме від погодних умов, адже розмальовували діти тролейбуси фарбами, що змиваються. При цьому переконували, що не переживають з того приводу, що їхні таланти увіковічено лише до першого дощу.

– Скажуть намалювати довговічною фарбою – намалюємо, – каже 14-річна Марія Суховолець, поправляючи посмішку одному із зображених нею котів.

Дівчина пояснює, що дуже любить цих тваринок, тому завжди малює саме їх.

Загалом тролейбуси розмальовували 40 дітей з художньої школи.

– А всього в акції взяло участь близько ста діток, бо всі, хто йшов повз, теж просили батьків помалювати, і ми давали їм пензлі та фарби, – каже ініціатор заходу, місцевий художник Микола Пазізін. – Найменшому з «художників» було лише 3 рочки.

Не цуралися помалювати і представники юнацтва, залишаючи по собі більш доросліші образи – сердечка на ознаку своєю закоханості.

В КП «Тернопільелектротранс» запевнили, що дана акція – не остання, і діти ще зможуть не один раз розмалювати тролейбуси.

Наразі ж шанси на збереження вималюваних дитячих фантазій все таки є – на екскурсійному тролейбусі, який діти розмалювали першим, малюнки, можливо, таки не змиються. Адже цей тролейбус використовується не так вже й часто.