У Тернополі пройшов ІІІ-ій Кубок  з вільної боротьби, присвячений 415 річниці від дня народження Гетьмана України Богдана Хмельницького та річниці створення в Тернополі козацького полку ім. Б.Хмельницького Українського реєстрового козацтва.

Змагання проходили серед юнаків 1996 року народження та молодших.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали наші земляки з Тернополя  Павло Пелишок, Валерій Рибін, Ростислав Репак, Віктор Городницький, Тарас Миськів та  Костянтин Коркужко, борці з Теребовлі Олег Гарнага та Антон Вівчар, а також Олександир Лірук зі Збаража. В номінаціях – кращим борцем турніру визнаний тернополянин Тарас Миськів, приз «За волю до перемоги» отримав Валерій Рибін також з Тернополя, а приз «За кращу техніку» – Олег Гарнага з Теребовлі.

Кращим суддею змагань названо тернопільського арбітра Василя Руденка, а кращим тренером – тернопільського наставника Валерія Красовського.

турніру, президент Спортивного клубу ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S» – Ігор Сцібайло. У змаганнях взяли участь близько 70 учасників з восьми спортивних команд Тернопільської області та міста Тернополя. Спортивний захід організований Cпортивним клубом ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S», Тернопільським товариством Українського реєстрового козацтва спільно з Асоціацією Захисту Прав і Свобод Молоді «Дружба», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради та управлінням з питань фізичної культури і спорту ОДА.