Збили пішохода у Тернополі на вул. Тарновського неподалік міні-ринку “Аляска-Тер”.

Про аварію у редакцію “20 хвилин” повідомила читачка Світлана близько 19.10.

На місці ДТП репортер “20 хвилин” побачила на пішохідному переході неподалік магазину та бару “Меркурій” авто “ЗАЗ”. Поруч лежали закривавлені серветки. На тротуарі зібрались люди.

– Ми якраз проходили неподалік, почули звук, що людина впала. Підійшли до дороги, побачили, що на пішохідному переході збили когось. Відразу зійшлись люди, – розповідає Тетяна Шило. – Чоловік десь 35-ти років, до нього прибігла жінка з маленькою дитиною. Дитина почала плакати: “Тато, тато”. Приїхала швидка, наклали на шию бандаж. Але він сам піднімався, сам в швидку заходив.

Люди, які зібралась на місці ДТП, запевняють, що водій у стані алкогольного сп’яніння. На запитання чи то здогадки, чи то правда, люди впевнено відповіли, що таки правда.

– Він в “Меркурії” сидів цілий день, – кажуть свідки. – Водій виїжджав якраз звідти. Тут до цього пішохідного переходу декілька метрів.

Поки репортер розмовляла з свідками на місце аварії прибули працівники ДАІ. Поліція факт алкогольного сп’яніння і не спростували, і не підтвердили.

– Я не лікар, я не знаю. Пройде експертизу, тоді знатимемо, – повідомив поліцейський.