Події навколо зустрічі в Тернополі кандидата в президенти Олега Тягнибока ствердили багатьох у цій думці. Міський голова Тернополя – це вже не той персонаж, про якого лідер “Свободи” згадує на кожному ток-шоу.

Надал, ТягнибокУ Тернополі Тягнибоку було не зовсім комфортно вислуховувати кпини опонентів Надала у бік “свободівської” влади в місті. Однак не виключено, що цей сценарій був незручним не для всіх. Чи було випадковістю те, що підхід лідера “Свободи” до “Березолю” був організований так, щоб він міг перетнутися з опонентами Надала? До речі, учасники протесту були підкреслено толерантні до лідера “Свободи”, а градус їхньої агресії порівняно зі скандальним штурмом міськради спав до нуля. Чи не дивно? Очевидно, що ці люди бачили в Тягнибокові не політичного противника, з яким треба боротися, а навпаки – арбітра або ж миротворця. А це у свою чергу означає, що конфлікт навколо міськради є добре замаскованим… внутрішньопартійним конфліктом і ті, хто агресивно критикують Надала, шукають протекції у Тягнибока. Зараз, очевидно, що “свободівська” команда на сьогодні – це вже не той моноліт, який кілька років “трамбував” місцевий політикум. Чільні партійці розділилися на спільноти, які люто одна одну ненавидить. Процеси та потоки поділили тих, хто нещодавно стояв на одних барикадах. Не випадково, що під час штурму міськради окремі молодики вигукували про нову більшість, а її, як відомо, без депутатів від “Свободи” арифметично не вийде.

Про те, хто з свободівських вождів затіяв “злив” Надала та хто може стати кандидатом від націоналістів на наступних виборах читайте згодом.

Фото: Тернопільська липа