Під час повітряної тривоги 13 жовтня жителі Тернопільської області чули вибухи.

Під час брифінгу Ради оборони Тернопільщини голова ТОВА Володимир Труш повідомив, що жодна ракета не влучила у ціль – спрацювало ППО.

Читайте також: Над Тернопільщиною збили ворожі ракети. ВІДЕО

– Над областю збито ряд ракет, під час наступного брифінгу ми дамо більше інформації, але жодна ракета не попала в ціль, – повідомив Володимир Труш. –  ППО спрацювало на відмінно. Вибухи було чути над деякими районами. Жертв немає, руйнувань поки не встановлено. Сьогодні було багато прольотів ракет над областю. Не викладайте інформацію у соціальні мережі про те де спрацювало ППО, яким чином спрацювало, тому що є вже факти, коли під час цієї тривоги виставили відео, як пролітає ракета і як працює ППО. Не робіть цього – це карається законом.

Читайте також: Під час повітряної тривоги ворожі ракети влучили в об’єкт у сусідній області: звуки вибухів було чутно і в Тернополі

За словами Володимира Труша, зараз в тих районах, де були збиті ворожі ракети працюють вибухотехніки, а також слідчо-оперативна група. Керівник області закликав людей не наближатися до цих територій, оскільки це небезпечно для життя, тому що невідомо чи збиті ракети вже здетонували, чи ще можуть детонувати.