Сьогодні у Тернополі перебував Надзвичайний і Повноважний посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайетт. За сприяння США при Тернопільській обласній держсанепідслужбі відкрили лабораторію особливо небезпечних інфекцій.  Тепер Тернопільська держсанепідслужба зможе виявляти складні захворювання.

Богатирьова, Хоптян, Ковальчук, медичний університетОбслуговуватиме лабораторія жителів Тернопільської та Чернівецької областей. Та в Тернопільщини навіть немає грошей на її утримання.

«Відкриття нової мікробіологічної лабораторії в Тернополі означає захист місцевих жителів від небезпечних захворювань. Відкрили лабораторію завдяки програмі «Колективного зменшення загроз». Це програма співпраці України та Сполучених Штатів Америки і діє вже понад 20 років», – сказав Надзвичайний і Повноважний посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайетт.

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян за таку щиру допомогу подарував картину з краєвидами обласного центру та альбом з фотографіями робіт Пінзеля.  До речі, такий же альбом минулого тижня голова адміністрації дарував віце-прем’єр-міністру України Костянтину Грищенку.

За сприяння США в Україні вже відкрили дев’ять таких мікробіологічних лабораторій.