Цього року фестиваль “Дзвони Лемківщини” триватиме три дні

26/07/2018 0
Розмір тексту:

Упродовж трьох днів триватиме фестиваль «Дзвони Лемківщини» цього року. Дійство проходитиме з 3 по 5 серпня в урочищі Бичова Монастириського району.

Це вже  дев’ятнадцятий щорічний фестиваль лемківської культури.

На фестивалі цього року очікують до двадцяти тисяч гостей з різних країн світу: Польщі, Латвії, Литви, Білорусі, США, Канади. До початку фестивалю в урочищі планують оновити музей лемківської культури, а також підготуватись до прийому іноземних гостей.

«Гості приїжджатимуть, починаючи від 3 серпня. У Монастириськах ми очікуємо творчі колективи з усіх куточків світу. Зранку близько дев’ятої години колона урочисто вирушить від будинку культури до урочища Бичова. Адже там відбуватиметься основне дійство. А загалом на фестивалі відбудеться всього багато цікавого. Наразі працюємо над програмою, ще вдосконалюємо її», – каже керівник обласної організації  Всеукраїнського товариства “Лемківщина” Олександр  Венгринович.

На «Дзвонах Лемківщини» представлять унікальні лемківські звичаї, культуру та мистецтво. Відбудеться ряд тематичних виставок, майстер-класів, а також традиційна концертна програма.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...