В списки «Партії регіонів» до Козівської районної ради Тернопільської області були включені голови районних партій «Єдиного центру», «Партії промисловців та підприємців України», «Національно-демократичне об’єднання України» та «Справедливості».

Із заявою про присутність у списках «Партії регіонів» керівників чотирьох районних партій виступила місцева «Батьківщина». Відповідну заяву було подано районній ТВК, адже законом дозволено участь від певної політичної сили тільки її членів або безпартійних громадян.

Щоб перевірити наведені факти, ОПОРА звернулася до представників обласних партій ПППУ та «Єдиного центру».

В місцевому відділенні Партії промисловців та підприємців спостерігачам ОПОРИ повідомили, що Володимир Гуль (екс-голова районної організації ПППУ) буде йти до райради по списках «регіонів». Втім, Гуль перед тим написав заяву про вихід з лав ПППУ. Районна організація задовольнила його прохання. Але органами юстиції ще не проведено юридичну процедуру зміни керівництва.

Подібною є ситуація і з представником «Єдиного центру». В ЄЦ повідомили, що кандидат від ПР Михайло Простяк ще 19 вересня цього року склав повноваження голови районної організації «Єдиного Центру». Усі документи уже юридично переоформленні, повідомляє k-z.com.ua