Ефективні комунікації і тайм-менеджмент взялися вивчати тернополяни поважного віку в рамках зустрічей соціальної ініціативи «Єднання поколінь».

Знаннями з цих дисциплін ділилися студенти кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина.

На зустріч із тернополянами поважного віку прийшли студенти, серед яких були й іноземці. Вони розповідали літнім жителям міста про сучасні технології.

«Сьогодні до зустрічей соціальної ініціативи «Єднання поколінь» у бібліотеках долучилися студенти кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина. Поважним тернополянам розповіли про навички ефективних комунікацій, та про тайм-менеджмент і для чого вони потрібні. А двоє іноземних студенток заспівали відому українську пісню гурту Океан Ельзи «На небі». Після чого активно поспілкувалися», – зазначила координаторка соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко.

Додамо, у Тернополі люди старшого віку збираються на спільні зустрічі двічі на тиждень. Приєднатися до поважного товариства можуть всі охочі.

Софія Романська