Віднедавна тернопільський телеканал ІНТБ, крім обласного центру, дивляться мешканці Кременця, Чорткова та Теребовлі. Це – один із запланованих етапів розвитку телекомпанії. Зробити це мали намір ще рік тому. Проте, через події в Україні, плани довелось відкласти. І тільки зараз ситуація таки дозволила повернутись до процесу, розпочатого у 2013-му.

ІНТБ– Наприкінці лютого ми стартували у кабельній мережі Кременця. Сьогодні вже охопили мовленням Чортків і Теребовлю. Вже незабаром наші знімальні групи щотижня працюватимуть у кожному районному центрі. Ми будемо намагатися стати ближчими до тамтешніх мешканців, – розповіла директор ІНТБ Олена Науменко.

У кожному райцентрі телеканал матиме свого представника. Координати цих людей найближчим часом будуть оприлюднені на офіційному сайті компанії. На черзі ще три районні центри, де з’явиться телеканал ІНТБ.

 – У Гусятині вже сьогодні встановлене відповідне обладнання. Далі – це Бучач і Бережани. Сподіваємось, до кінця цього року це завдання буде виконано. З наступного року підемо далі, – зазначила Олена Науменко.

До слова, сьогодні, 1 жовтня, ІНТБ виповнилось 6 років!