Іван Стребков і Марія Павлишин з наставником Михайлом Борейком. Фото "ВЖ"

У Запоріжжі в легкоатлетичному манежі спортивного клубу «Металург» ВАТ «Запоріжсталь» завершився зимовий Кубок України з легкої атлетики та Кубок України з легкоатлетичних багатоборств.

Як повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту ОДА, збірну команду Тернопільської області представляли вихованці обласної комунальної школи вищої спортивної майстерності.

У змаганнях Кубку України наші спортсмени показали наступні результати. Призером в бігових видах стали у бігу на дистанцію 3000 м. з перешкодами серед жінок стала кандидат в майстри спорту України Марія Павлишин (МОН), котра посіла ІІ місце, а серед чоловіків у бігу на 3000 м. – кандидат в майстри спорту України Іван Стребков (МОН – «Динамо») – ІІ місце.

У бігу на 60 м. серед чоловіків майстер спорту України Віталій Чикало (ФСТ «Колос») посів 6 місце, а кандидат в майстри спорту України Панькевич Андрій (ФСТ «Колос») – 5 місце.

У змаганнях взяли участь 27 збірних команд регіонів України.