Про це віце-прем’єр повідомив сьогодні під час наради у Львові присвячений Євро-2012.

За його словами, у підготовці до Зимової олімпіади 2022 року буде залучено шість західноукраїнських областей, а базовими будуть Львівська і частково Закарпатська області.

До Олімпіади планується збудувати два олімпійські селища, одне із яких у Львові (будівництво мало би відбутися між 2018 і 2021 роком), інше – у Тисовці та Славському (будівництво – у 2013-2015 роках). Серед об’єктів, які потрібно буде підготувати для проведення Олімпіади Борис Колесніков назвав Олімпійський стадіон, що постане з модернізованого стадіону до Євро-2012 у Львові, критий ковзанярський центр, санно-бобслейна траса та фрістайл-центр у м. Львові, а також біатлонний та лижний комплекс трамплінів у Тисовці, траси для проведення гірськолижних змагань у Воловці та Славському, і сноубордингову трасу у Славському.

За словами віце-прем’єр-міністра, половину з цих об’єктів планується збудувати ще до подання заявки у 2014 році. Так, до кінця 2012 року планується завершити будівництво санно-бобслейної траси у Львові та біатлонного і лижного комплексу у Тисовці.

Нагадаємо, що на початку грудня був створений урядовий оргкомітет з підготовки до Зимової Олімпіади. До його складу ввійшли 6 голів  ОДА західноукраїнських областей, серед них і Тернопільської. Очевидно, що тепер в оргкомітет буде докооптовано й Валентина Хоптяна.