Правоохоронні органи затримали зловмисників, які вчинили спробу обікрасти будинок голови Тернопільської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка, пише Обком

Про це повідомив вчора на прес-конференції начальник обласного управління міліції Федір Бортняк.

За його словами, серед трьох затриманих жителів Львівської області один раніше судимий. «Це такі хлопці-роботяги – у будні вони працювали в цеху з виготовлення пластикових вікон піді Львовом, а у вихідні їздили обкрадати будинку. В одні вихідні – у Хмельницькій області, в інші – у Львівській області, потім – до нас заїхали, бо мали власний транспорт », – сказав Бортняк.

За його даними, злодії вибирали в селах гарні будинки і намагалися їх обікрасти. «Як з’ясувалося, перед спробою проникнути в будинок губернатора вони хотіли обікрасти інше житло в Смиківцях – на паралельній вулиці. Їх налякали. Якщо б тоді людина нам повідомив про це своєчасно, ми б затримали їх раніше і попередили подальші крадіжки », – сказав Бортняк.

За його даними, всі затримані передані міліції Львівської області. «Там до них більше питань. Адже тут були тільки спроби проникнення в будинки », – пояснив Бортняк.

Начальник обласної міліції особливо наголосив, що зловмисники не встигли нічого вкрасти. Цікаво, навіщо так акцентувати на цьому?