Так склалося, що поява на Тернопільщині віце-прем’єр-міністра України Віктора Слаути стала передвісником кадрових змін в області. Уже двічі аграрний віце-прем’єр привозив в область нових губернаторів – Ярослава Сухого та Михайла Цимбалюка.

Цього разу візит куратора області від Кабміну був плановий і без несподіванок, якщо не вважати за таку – очікуване серед можновладців Підволочиського району нагородження тамтешнього голови РДА Валентина Хоптяна почесною грамотою Кабміну з нагоди дня народження.

Разом з тим Слаута  взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі з питань розвитку тваринництва, яка відбулася на базі сільськогосподарських підприємств Тернопільської області. Він ознайомився з роботою сучасного свинокомплексу ПАП «Агропродсервіс» у с.Настасів Тернопільського району. Крім того, учасники наради-семінару оглянули тваринницький комплекс ТОВ «Бучачагрохлібпром» в с.Соколів Бучацького району.
«Я вірю, що таких господарів на Тернопіллі буде більше і більше. Подивіться які вони гарні речі роблять, сучасні – якість, конкурентоспроможність, низька енергоємність, ось воно тут, на Тернополі!», – поділився думками про побачене Віктор Слаута.
Після завершення огляду сільськогосподарських підприємств відбулася пленарна частина наради-семінару, участь в якій також взяли й представники Національної академії аграрних наук України, Головної державної племінної інспекції, асоціацій виробників молока, райдержадміністрацій.