У міськраді розповіли, що отримають жителі приміських сіл після об’єднання з Тернополем

14/06/2018 0
Розмір тексту:

Жителі чотирьох сіл Зборівського району – Кобзарівка, Курівці, Малашівці та Чернихів – вирішили об’єднатися із Тернополем та утворити Тернопільську об’єднану територіальну громаду. У Тернопільській обласній державній адміністрації їх бажання врахували при перегляді перспективного плану формування територій громад Тернопільської  області. А 8 червня депутати обласної ради на сесії погодили запропоновані адміністрацією зміни до перспективного плану.

У зв’язку із цим у Тернопільській міській раді також прийняли певні рішення. Жителі сільських та селищних рад, які згідно перспективного плану об’єднання громад включені до Тернопільської об’єднаної територіальної громади з центром у Тернополі та ті, які приймуть рішення щодо входження до ТОТГ, будуть забезпечені такими ж соціальними послугами, як і тернополяни. Про це йшлося під час чергового засідання виконкому 13 червня.

У прийнятому документі зазначено, що жителі сіл, які уже виявили бажання увійти до складу Тернопільської об’єднаної громади та, які ще приймуть рішення про приєднання, отримуватимуть медичну допомогу у лікувально-профілактичних закладах міста, безоплатні рецепти, безоплатне зубопротезування за рахунок коштів медичної субвенції та міського бюджету, які виділені на утримання цих закладів на рівні мешканців міста. Їм безкоштовно надаватимуть послуги в закладах позашкільної, дошкільної освіти, закладах культури, фізичної культури і спорту. Хто має право безкоштовного проїзду у громадському транспорті, той безкоштовно отримає пільговий електронний квиток «Соціальна карта тернополянина», а інші селяни зможуть виготовити персоніфікований електронний квиток, заплативши 57 гривень. Учні, студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів та вихованці середніх і професійно-технічних навчальних закладів, які навчаються у Тернополі та зареєстровані в населених пунктах, які включені до ТОТГ з центром у Тернополі та, які приймуть рішення про входження до ТОТГ, матимуть право пільгового проїзду у міському громадському транспорті – дві гривні.

Прийняте на виконкомі рішення розглянуть ще депутати міської ради під час сесії 15 червня.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...