Поляк, що спалив тризуб у тернопільському барі, вибачався і обіцяв заплатити “скільки треба”

14/03/2018 0
Розмір тексту:

Студент Тернопільського вишу із Польщі спалив у каміні бару стилізований тризуб. Інцидент стався ще 18 лютого, але СБУ вирішила депортувати студента з України 12 березня.

Група польських студентів із 8-10 чоловік святкували день народження у тернопільському барі “Коза”. У момент, коли в залі нікого, крім студентів, не було, один з них зняв зі стіни дошку із тризубом та вкинув її у камін, повідомляє bbc.com.

“Це сталося буквально за кілька секунд, секунд десять. Було багато гостей, в нас були зайняті усі 6 залів, в той момент офіціант побіг виносити замовлення і ми навіть не одразу це помітили,” – розповіла BBC News Україна адміністратор закладу Ольга Коваль.

За словами адміністратора, юнаки були напідпитку. Встановити, що сталося вдалося через відео з камер спостереження.

“Як побачили по камерах, іменинник йому показав рукою (на тризуб – Ред.). Вони були в стані алкогольного сп’яніння, взяли і спалили наш тризуб у нашому ж каміні. Вони сказали, що це так, просто для них було, як жарт чи розвага. Він вже потім вибачався, готовий був відшкодувати, заплатити скільки треба” – розповідає пані Коваль.

В управлінні СБУ в Тернопільській області назвали інцидент хуліганством, хоча уточнили, що злочину у діях іноземця не виявили.

“За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітниками СБУ ухвалено рішення щодо примусового повернення з України громадянина Республіки Польща, який навчався в одному із вищих навчальних закладів Тернополя,” – йдеться на сторінці управління у мережі Facebook.

12 березня 19-річного юнака примусово повернули на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...