«Концепцію реалізації на Львівщині проекту «Олімпійська надія – 2022» розробила робоча група, що була створена в Львівській  ОДА на виконання відповідного доручення Президента України Віктора Януковича, – розповів голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

За його словами, концепцією передбачено розміщення об’єктів для проведення змагань із зимових видів спорту. Основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі. Проектанти запропонували спорудити в обласному центрі 5 льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт-треку. Окремо в концепції передбачено зведення поблизу Дублян всеукраїнського центру підготовки олімпійців.

А на базі Сколівського району запланували розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством. Крім цього, консультанти порадили(читайте уважно!) розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом.

Словом, поки начальник обласного управління спорту Ігор Побер їздив на чемпіонат світу за медалям, олімпійські перспективи нашого Кременця львів’яни відсунули у довгу шухляду. Будуть будувати свої об’єкти, а наші чиновники далі їздити на змагання.