На жаль змушені розчарувати тих, прихильників, які ще не в курсі результату гри на виїзді. Відвідини Черкас та зустріч з місцевим “Славутичем” завершилася для тернополян крупною поразкою з рахунком 3:0

.

Подивитися за грою прийшли понад дві тисячі глядачів. Стартовий свисток арбітра А. Нізоли прозвучав о 18.00. З перших хвилин господарі кинулися атакувати ворота “Ниви”. Уже на 5-й хвилині Сергій Таран вразив ворота тернополян. Подальша гра проходила за територіальної та ігрової переваги хазяїв. Наприкінці матчу їм вдалося забити ще два м’ячі. Спочатку в воротах “Ниви” розписався Михайло Сергійчук, а добив нашу команду на 82-й хвилині Максим Гапон.

Наступну гру наша команда проведе у Тернополі 30 липня. До нас завітає ФК “Суми”