Автомобіль свого колишнього шефа розтрощив 23-річний тернополянин.

Зі слів затриманого, два роки він трудився у приватного підприємця, виконуючи обов’язки не лише водія, а й все, що казав роботодавець. Та бізнесмен не надто щедро оцінював парубкові старання, ба, навіть, на думку юнака, недоплачував йому. Образившись, молодик покинув невдячного підприємця . При цьому затаїв зло на колишнього роботодавця. І так глибоко засіла образа, що далася взнаки аж через 9 місяців.
До працівників Тернопільського міськвідділу міліції із заявою про незаконне заволодіння транспортним засобом звернувся місцевий підприємець. Міліціонери транспорт розшукали, проте легківка була розбита. Незабаром вдалося встановити особу, причетну до злочину. Тоді й випливли всі деталі спланованої помсти.

Затриманий розповів, що відважився на протиправне, перехиливши трохи спиртного.
Знаючи, що колишній роботодавець тримає машину у дворі, молодик напідпитку подався туди. Фортунило неабияк – в замку запалювання були залишені ключі. Їхати далеко юний месник не збирався – до першого паркану, адже на меті мав розбити легківку. Задумане вдалося і лиходій з почуттям реалізованої помсти подався додому.

Та вже невдовзі його затримали міліціонери. За вчинене проти тернополянина порушили кримінальну справу. Обтяжуючою стала та обставина, що молодик має непогашену судимість, бо раніше притягувався до відповідальності за крадіжку, повідомляє офіційний сайт УМВС в Тернопільській області.

P.S. Сподіваємося, то був не “Фольксваген”