Глава політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко прогнозує об’єднання опозиційних політичних сил до 2012 року. Про це він сказав під час вшановування героїв Холодного Яру в Черкаській області, повідомила прес-служба партії.

«Обов’язково об’єднаємося до кінця року – це точно, на осінь ми вийдемо на це», – заявив Наливайченко.

Він зазначив, що такі переговори активно ведуться. На запитання, на якому етапі перебувають переговори про можливе об’єднання, керівник «Нашої України» відповів: «Я б сказав, на дуже активному».

«Більше того, уже зрозуміло, з якими політичними партнерами ми можемо починати з осені разом, як рівні серед рівних, політичну діяльність», – сказав Наливайченко.

Він зазначив, що «Наша Україна» на місцях у багатьох випадках об’єднується для спільних дій із партією «Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

«Ми зі «Свободою» об’єдналися в декількох обласних радах… там, де «Свобода» бере більшість, націонал-демократична більшість, ми об’єднали фракції в трьох областях, тому для нас жодних проблем із цим немає на регіональному рівні», – сказав Наливайченко.

Він також відзначив важливість для об’єднавчого процесу проведення спільних акцій, відстоювання спільних програм і дій із захисту інтересів громадян.

Натомість заступник Тягнибока по партії Руслан Кошулинський був більш відвертим. У відповідь на заяву Наливайченка  сказав, що “ні з ким із вищого керівництва «Нашої України», ні на низових структурах не було жодного діалогу стосовно можливого об’єднання «Нашої України» та «Свободи». Кошулинський в коментарі Галінфо стверджує, що  не бачив жодного документа від «Нашої України», в якому б ішлося про політичне об’єднання.

Однак, він також зауважив, що єдиний шлях до об’єднання зі «Свободою» – це здати старий партійний квиток та вступити в лави ВО «Свободи».

«Інших варіантів об’єднання законодавство не передбачає», – констатував Руслан Кошулинський.