Легкий сніжок, який розпочався над вечір в Тернополі може перетворитися в затяжний снігопад. Ранок четверга покаже, наскільки комунальники підготувалися до першого дня зими.

Як повідомляє сайт телеканалу ІНТБ: до зими тернопільські комунальники підготувалися повністю, – запевняє начальник комунального підприємства «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Юрій Щирба. За його словами, снігоприбиральна техніка готова виїхати на дороги в будь-який момент.

Юрій Щирба: «Техніки задіяно так: піскорозкидувачів – 7 одиниць, підмітальних тракторів зі щітками – 10 одиниць, із них 5 розчищають тротуари. 2 трактори їдуть у центр міста, по одному – на житлові масиви «Дружба», «Східний», «Сонячний». Також трактори ощищають вулицю Микулинецьку».

Крім того, на підприємстві є 3 плужно-щіточні очищувачі на базі поливалок, 2 автогрейдери. Однак техніки у шляхово-експлуатаційній дільниці на випадок снігопаду недостатньо, каже Юрій Щирба. Відтак, до прибирання снігу залучатимуть машини інших організацій. Міська рада, за його словами, вже підписала з ними угоди.

Юрій Щирба: «Фірма «Спецбуд» обслуговує «Старий парк», «Канаду». «Східний» масив і «Березовицю» допомагає прибирати «Міськшляхрембуд». «Тернобудмеханізація» – «Новий світ», ДСУ-24 – «Кутківці», «Пронятин», масив «Дружба», транспортні розв’язки. Тобто техніку в Тернополі можна знайти».

Незабаром, каже Юрій Щирба, на тротуари виїде 5 невеликих тракторів, які шляхово-експлуатаційна дільниця отримала від міської влади у жовтні.

Антон Бурухін, ІНТБ