Тридцять сім тисяч гривень виділили у міській раді для виплати грошової винагороди переможцям Премії імені Володимира Лучаківського.

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету 20 листопада.

Положення про таку премію депутати затвердили на 39-ій сесії міської ради 25 жовтня. Її присуджують жителям Тернопільської громади, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та формування позитивного іміджу міста Тернополя. Є три номінації Премії: «Майбутнє створюється сьогодні», «Формування позитивного іміджу міста», «Культурно-мистецькі, наукові та інноваційні досягнення».

До сьомого листопада в управлінні культури і мистецтв приймали подання щодо претендентів на відзнаку. Після цього відбулося засідання конкурсної комісії, до складу якої входять ректори тернопільських вузів, керівництво міста, працівники і депутати міської ради. Під час засідання визначили переможців Премії.

Начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик повідомив, що всього було 14 претендентів на отримання Премії. Конкурсна комісія визнала переможцями директора Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Марію Баб’юк, поета і перекладача, координатора та програмного директора мистецького фестивалю «Ї» Юрія Матевощука та директора комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр Тернополя» Тараса Ковальчука. На День місцевого самоврядування – 7 грудня – вони отримають грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень кожен.

Ольга Трач