Зграю з 15 школярів, котрі викрадали електричні, телевізійні та інтернет-кабелі, виявили правоохоронці.

Як повідомляє сайт УМВСУ, все розпочалося з бажання декількох неповнолітніх жити по-дорослому. Тим більше, що спонукала їх до цього відсутність батьківської уваги. Зі слів оперативників, серед підозрюваних у вчиненні крадіжок є й так звані соціальні сироти – діти заробітчан, покинуті на виховання людей, які не мають на них впливу. От й потягнуло школярів під час літніх канікул на «подвиги» – стали викрадати електричні кабелі. Гроші, які платили неповнолітнім у пунктах прийому кольорових металів, додавали нових й нових бажань обкрадати горища багатоповерхівок, залишаючи мешканців не тільки без Інтернету, але й електропостачання.

Неповнолітніх зловмисників так захопили злодійські витівки, що у вересні, замість йти до школи, вони вирішили продовжувати темні справи. Юні крадії приходили до однокласників хіба що з розповідями про кримінальні пригоди та хвальбами про незалежність від батьківських грошей. А дитяча цікавість, мотивована фінансовою вигодою, приводила до зграї нових учасників.

Як розповів слідчий обласного управління внутрішніх справ Володимир Поморянський, уже доведена причетність до вчинення крадіжок десяти неповнолітніх віком від чотирнадцяти до сімнадцяти років. Троє з них арештовані. Ще п’ятеро – під підозрою. Проводиться розслідування.