В тернопільській аптеці продавали протерміновані і підроблені ліки

15/03/2017 0
Розмір тексту:

У Тернополі під час обшуку в аптеці знайшли фальсифіковані ліки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури  Тернопільської області.

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному  провадженні  за ч.1, 2 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів)  та ч.1 ст. 321-1 (Зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів)  Кримінального кодексу  України.

Під час розслідування встановлено, що  працівники однієї з аптек обласного центру реалізовували лікарські засоби із вмістом наркотичних  речовин без пред’явлення покупцями рецептів та в забороненій  кількості.

Спільно з працівниками поліції проведено  санкціонований обшук у складських приміщення цієї  аптеки, де   виявлено    десятки  протермінованих   препаратів,   а також таких, що   мають візуальні  ознаки фальсифікату.  Серед них – упаковки парацетамолу, сульфацилу,  цетрину та інші ліки, що користуються особливою популярністю серед споживачів.

Розслідування триває.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...