Тернопільський нардеп розповів, що спільного у Саакашвілі, Тимошенко і Путіна

13/09/2017 2
Розмір тексту:

Дії Саакашвілі – чистої води провокація, спрямована на розхитування ситуації в Україні.

Так вважає народний депутат Роман Заставний, котрий прокоментував для «За Збручем» перетин політиком з Грузії державного кордону України.

«У нього величезна жага до влади. Про диктаторські методи управління Саакашвілі, неадекватну поведінку знаю не лише зі ЗМІ, а й від друзів, які живуть у Грузії і які про це неодноразово відкрито говорили. Вони наводять дуже простий приклад: за часи правління Саакашвілі в Грузії зникли безвісти більше 500 людей. Це – підприємці, активні люди, які дозволяли собі публічно відстоювати свою точку зору, відмінну від позиції тодішнього президента.

Ті народні депутати України, які були на кордоні з Саакашвілі, це люди, що демонструють політику минулого. Українська влада повинна належно відреагувати на це, вчинити як з людьми, які порушили державний кордон.

Я не розумію, чим на сьогоднішній день відрізняються між собою Путін, Саакашвілі, Тимошенко. Всі вони – порушники закону, публічно демонструючи неприйнятні речі, претендують на найвищі пости в державі. Чого тоді можна від них очікувати? Всього. Жодні закони для них не писані», – сказав Роман Заставний.

  • Теги:

Коментарі (2)

греко-католик

13/09/2017

Коли я ще в 2014 році критично висловився супроти Екки Згуладзе, в неті, то мені погрожували вбивством, і були спроби вбивства, але їх вчиняли не грузини, а місцеві штунди, під керівництвом соплемінників Григяно-Капітельман.

греко-католик

13/09/2017

Якто чим? Путін поганий “мент”, Тімошенко хороший “мент”, а Саакашвілі добровільний найманець двох попередніх людоїдів. (не зміг ввести)

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи даремними були жертви Героїв Небесної сотні?

    Результати

    Loading ... Loading ...