У зв’язку з бограми за теплопостачання канікули школярам продовжать. На відпочинок діти підуть 22 грудня, тобто на тиждень швидше, ніж збиралися. Пропозицію розглянули на шкільних нарадах і підтримали.

Опалення у школах Тернополя поки не вимикатимуть«Нам до кінця року поточного не вистачає на енергоносії в теплокомуненерго 6 млн. 100 тис. грн. на всю галузь освіти. Зважаючи на те, що ми ще з першого жовтня, тобто скоріше почали опалювальний сезон, доплюсувалося ще 2 мільйони. На засіданнях шкільних рад це питання було розглянуте і нам надіслана відповідь, що рішення прийняте позитивне», – каже начальник управління освіти Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

П’ять днів дітям і вчителям доведеться відпрацьовувати. Три дні відпрацюють шляхом ущільнення програми протягом листопада і грудня, 2 дні будуть відпрацьовані суботами. Зважаючи на те, що наступного тижня канікули осінні, то вчитися будуть 26 листопада та 21 грудня.

«Діти не постраждають. Навчальний план буде вичитаний. Вчителі, у зв’язку з тим, що години будуть відпрацьовані, теж зарплату отримають», – запевнила Ольга Похиляк.