У перенесеному матчі 1 туру Першої ліги тернопільська “Нива” на рідному стадіоні перемогла чернівецьку “Буковину” з “хокейним” рахунком 5:3!

До середини першого тайму тернополяни двічі розписалися у воротах гостей. Голи Семенюка та Дурая забезпечили господарям комфортну перевагу. Проте гості ще до перерви скоротили відрив у рахуку зусиллями Головачука, а на останній хвилині футболіст “Буковини” не реалізував пенальті. Блискуче одинадцятиметровий парирував кіпер “Ниви” Василь Шпук.

Злива голів продовжилася вже після перерви. Володимир Гудима забив у ворота гостей третій м’яч. На це буковинці відповіли аж двома поспіль голами, зрівнявши рахунок. Проте “Нива” цього вечора була на висоті і довела свою перевагу завдяки ще двом м’ячам від Олександра Семенюка та Ігоря Озарківа!

Наступний матч 27 жовтня “Нива” теж проведе вдома. Суперником наших земляків буде кіровоградська “Зірка”. Початок гри – 18.30.

Джерело: “20 хвилин