Першу спробу команда Сергія Надала з тріском провалила. Всі комунальні служби міста тиждень тому не змогли справитися з першим снігом, попри гучні запевнення.

За інформацією з наших джерел, у мера та заступників зробили певні висновки з першого фіаско. Начальники ЖЕКів попереджені про персональну відповідальність, а у керівників деяких комунальних підприємств завтра вирішуватиметься доля посади.

З іншого боку частині “старих” кадрів так і кортить насолити новій владі. Особливо досвідчених апаратників обурила поведінка Надала напередодні професійного свята – дня місцевого самоврядування. Замість традиційної 100% надбавки, частина міських працівників діставли 50%, а дехто взагалі, дулю з маком.

Завтра вранці стане зрозуміло, хто сильніший: зима чи ВО “Свобода”

Доповнено о 9.30 п’ятниці: Чи то снігу за ніч випало мало чи влада справді взялася за свою роботу, але проблем з добиранням тернополян на роботу сьогодні менше. Дороги і під’їздні вулиці прогорнуті краще, більше посипаних піском тротуарів, подекуди, навіть прибрано біля під’їздів! Найкраща ситуація з прибиранням на БАМі, трохи гірше на Дружбі і на Східному.