.

Пора літніх відпусток у повному розпалі. Дехто вже навіть повертається з моря, а дехто рахує лічені дні до довгоочікуваного відпочинку. Тернопільські політики теж не проти поніжитися під сонечком і поплюскатись у морській водичці.

.

Принаймні голова Тернопільської обласної ради точно.  Олексій Кайда у відпустку піде в середині липня. Але, цього року, відпочивати довго не планує.

– Два – максимум три тижні, оскільки дуже багато роботи. Разом із дружиною Оксаною і сином Богодаром, традиційно, поїду в рідний Бердянськ. Там і тепле море, і там моя сім’я. Але спочатку на належному рівні ми повинні провести Всеукраїнську прощу до Зарваниці, яка відбудеться 16-17 липня. Користуючись нагодою, запрошую усіх тернополян і гостей міста відвідати святі місця. Очікується, що у Зарваницю прибуде понад сто тисяч прочан і ми спільними зусиллями з обласною адміністрацією, міською радою проведемо прощу на належному рівні. А вже потім можна і у відпуску – орієнтовно з 18 липня, – розповів Олексій Кайда.

На відміну від голови обласної ради, міський голова Сергій Надал і досі не знає, коли і де цього літа відпочиватиме. Згідно із графіком відпусток, мер відпочити зможе у липні.

– Дружина з донькою нагадують, що у них є тато і чоловік, і вони б хотіли поїхати на море. Мені подобається відпочивати в Карпатах – в горах це такий активний відпочинок. А на морі – це швидше такий лінивий відпочинок. Але літо я взагалі не люблю, не люблю спеку. А відпустку переважно проводжу із дружиною і донькою, компанії мені не потрібні. Це час, коли дійсно можна відпочити і морально, і фізично, і побути із сім’єю, – розповів Сергій Надал.

До речі, тернопільській мер – прихильник вітчизняних курортів – торік Сергій Надал відпочивав із сім’єю у Криму.