На Тернопільщині з робочим візитом перебуває Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. Урядовця зустріли голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян та заступник Петро Гоч.

Петро Гоч дарує Костянтин Грищенко троянди в #аеропорт ТернопільПрограмою візиту передбачається, що 10 вересня Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко ознайомиться з матеріально-технічною базою та початком навчального процесу в Тернопільському національному економічному університеті.

Окрім того, К.Грищенко відвідає навчально-тренувальну базу з біатлону товариства «Колос», де ознайомиться з ходом будівництва нової траси.

Віце-прем’єр-міністр також відвідає Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер, де відбудеться відкриття блоку дистанційної променевої терапії, що складається з сучасного апарата для проведення променевої терапії та спеціалізованого комп’ютерного томографа для онкології, який забезпечує діагностику та передпроменеву підготовку пацієнтів. Нове обладнання надасть пацієнтам можливість отримати медичне обслуговування на рівні європейських стандартів. По завершенні заходу планується підхід до преси Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка, голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна та директора благодійного фонду Ріната Ахметова “Розвиток України” Анатолія Заболотного.

В рамках візиту, К.Грищенко також планує відвідати с.Синьків, де ознайомиться з соціальною інфраструктурою, та м.Заліщики, де відвідає капітально реконструйовану центральну районну комунальну лікарню.

Фото: Тернопільський тиждень