Пологовий корпус Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина»  завершать до кінця року. Реконструкцію здійснюють у рамках Національного проекту “Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства”.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна оглянув хід робіт 29 жовтня.

«Цього року у закладі встановлять високоякісне обладнання. Місця у новому пологовому збільшать до 195-ти. В палатах перебуватимуть не від 5 до 10 осіб, як сьогодні. Кімнати з усіма зручностями будуть розраховані максимум на 1-2 породіллі.  Ми забезпечимо комфорт та якісне надання послуг у перинатальному центрі.  Для нас є пріоритетом  дотримання усіх технічних вимог щодо проведення робіт, адже йдеться про заклад, у якому народжується нове життя», – зазначив Степан Барна.

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ рівня з надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з групи високого ризику, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій. Для проведення робіт у закладі із державного бюджету виділили цього року понад 25 млн грн.

Нагадаємо, скандальний довгобуд розпочав колишній голова ОДА Валентин Хоптян, а керував ним його заступник Петро Гоч. Попри звинувачення у розкраданні мільйонних коштів та багаторічну затримку введення в експлуатацію, жоден чиновник досі не покараний.