Гучний скандал з призначенням екс-регіонала Вадима Столара керівником столичного відділення президентської партії активно обговорюють у ЗМІ. Інформацію про прихід соратника Януковича до організації виборів провладної партії оприлюднив нардеп Сергій Лещенко.

Хоптян, Надал, міська рада, нарада, чиновники, ГочПісля вкрай негативної реакції громадськості у партії Порошенка поспішили відхреститися від запрошення пана Столара у київський осередок. Тепер його пророкують у керівники БПП на Одещині.

Випадки залучення екс-регіоналів у Майданівські партії непоодинокі. Владі катастрофічно бракує грамотних організаторів виборів на місцях. Активісти та прихильники, які організовували акції протестів у 2013-2014 роках є патріотами-романтиками, які не сприймають брудних методів купівлі голосів та маніпуляцій з результатами волевиявлення. Більшість з них розчарувалися у нових вождях, покинули політику або воюють за Україну на східних фронтах чи допомагають, як волонтери. Низькі рейтинги провладних партій загрожують їм фіаско на місцевих виборах, а отже успіхом Опозиційного блоку, Укропу та інших непарламентських політичних сил. Щоб цього не допустити очільники держави шукають активних і не надто принципових діячів, які готові використовувати будь-які схеми для потрібного результату. Таких найбільше серед колишніх регіоналів, скандальних бізнесменів та організаторів антимайданів. Пригадайте феноменальні 15% за ПР на Тернопільщині у 2010 році.

Нині команді Барни мало що світить, без стороньої допомоги. Ще раз виїхати на старих гаслах боротьби з москалями не вдасться. Компетентні консультації, як розбудувати мережі агітаторів, правильно мотивувати виборців може надати Петро Гоч. Частина команди Хоптяна, де трудився цей амбітний діяч, залишилася в ОДА за нової влади. Не виключено, що пан Гоч уже працює над розробкою стратегії БПП в області.

На фото: Сірий кардинал Петро Гоч