квіти від мераВиборчий штаб Романа Заставного, який рихтується стати народним депутатом від міста продовжує розповсюджувати цікаві інофрмації. До нашої редакції часто надходять тексти підписані Побратим Ілько,або Побратим Антін. Так колишні працівники мерії люблять себе називати.

У “свіжому” повідомленні розповідається, який великий благодійник Роман Заставний. Мовляв, хоче  екс-мер, а нині депутат міськради від партії «За Україну!» , отримати  належні йому за дивними українськими законами  70 чи 100 тисяч (!) гривень з міської казни. Такі гроші отримують, як вихідну допомогу за тяжку і плідну працю на благо громади.

Пан Заставний стверджує, що Сергій Надал йому тих грошей віддавати не хоче.  «Виплата коштів передбачена діючим законодавством, тому я не розумію, чому їх не виплачують, – обурюється Роман Йосипович. За його словами, попереднє звернення він написав як простий посполитий громадянин міста, однак грошей йому не дають і навіть балакати не хочуть.

Тепер колишній мер вирішив зайти “з тилу”. Щоб і гроші “вибити” і конкуренту накапостити, просить Заставний гроші йому не повертати, а відразу перерахувати на церковний благодійний фонд. Мовляв, не мої гроші притримуєте, а Божі!

На фото: Букетик не сподобався?