31 жовтня мине рік з часу, коли мешканці Тернополя на виборах змінили місцеву владу. Новим міським головою обрали «свободівця» Сергія Надала, який переміг свого найближчого конкурента, на той час чинного мера Романа Заставного.

Для останнього життя після виборів не завершилось. Впродовж першого року каденції Надала екс-мер активно коментував його дії.

– З самого початку я із розумінням підходив до ситуації, що влада це не на все життя. Чого, наприклад, багато людей не враховує. Я для себе врахував і для мене це не було проблемним. Крім того, за цей рік наводив порядок із своїм бізнесом. Тому що за попередніх чотири роки ситуація трохи вийшла з-під контролю, – розповів Роман Заставний.

Критикувати своїх наступників колишній міський голова називає невдячною справою. Однак основною проблемою нинішньої влади вважає формування професійної команди.

– Маючи повну повноту владу, починаючи від повного контролю депутатського корпусу, добрі контакти із обласною радою, не використати той момент і не сформувати професійну команду, на мою думку, це найбільша проблема, яка в принципі виникла після зміни влади у місті Тернополі, – зазначає екс-мер.

Окрім того, досі не вирішена і одна із найбільш головних проблем міста – це сміття.

– Та підготовча робота, яка буда проведена, вона залишилась поза увагою. Питання заговорилось, заообіцялось, але з місця не зрушилось. А це те, чого чекали тернополяни. Друга проблема, яка виникла у місті, це те, що дано чіткі посили для потенційних інвесторів, що Тернопіль на сьогоднішній день не здатний спілкуватися на належному рівні з інвесторами. А відтак, це буде породжувати дуже багато різного роду проблем, – вважає Роман Заставний.

Єдине, що досить професійно робить нинішня влада, за словами попереднього керівника міста, це піар-супровід своєї роботи. Чого було недостатньо зроблено за попередньої каденції. Передчасним вважає Роман Заставний і запитання щодо ймовірності ще раз поборотися за головну посаду у місті. З позиції сьогоднішнього дня, каже екс-мер, швидше ні, ніж так.

Читайте на цю тему:

Петро “10 соток” Гоч про свободівський дерибан землі

“Фронт змін” знайшов у Надала натовп “рекламних” чиновників

За рік після виборів в тернопільській владі – жодного тимошенківця