Заставний каже що Надал вийшов з лісуКолишній міський голова   і відомий будівничий міні-ГЕСу Роман Заставний не втомлюється поливати свого наступника пахучими субстанціями. Зокрема,  він вважає, що Сергій Надал та його команда не виконали 80% своїх передвиборчих обіцянок. Але у цьому він звинувачує… виборців.

– Чи влада виконала зобов’язання? 80% не виконані, бо їх тяжко було виконати, але їх і не особливо хтось старався виконувати. Тут не тільки влада винна. Кожен з нас винен, бо кожен вибирав. Одні продавалися за кілька копійок, другі – за ілюзії. Ми повинні розуміти, кого ми допускаємо до виборів. Людина, яка ціле життя нічого не робила, в лісі жила, напише докторську на предмет освоєння космосу? Але якщо нам це гарно розпишуть іміджмейкери, ми в це повіримо. Тобто, ситуація була зрозуміла ще до виборів, – розпинався пан Заставний під час телемарафону на телеканалі ІНТБ. Відомо, що цей телеканал має безпосереднє відношення до колишнього мера і зараз перетворився на центр критики Надала та його діяльності.

Артобстріл з обвинувачень, який влаштувала команда Заставного останніми днями може свідчити про початок виборчої кампанії колишнього мера. Не секрет, що він хоче потрапити до Верховної Ради України саме від тернопільського міського округу. Іншого способу, як критикувати чинну владу в штабі Заставного поки що не придумали. Самим же похвалитися особливо нічим.

Андрій Мальований