.

Екс-мер Тернополя Роман Заставний вирішив дати журналістам заробити. Він запропонував 500 гривень тому, хто вгадає, кого зі свого ближнього кола діючий мер звільнить наступним.

.

Таку «вікторину» Заставний організував під час зустрічі із журналістами на честь їхнього професійного свята, яка відбулася вчора у кафе в центрі міста. Премію в розмірі 500 гривень, яку він давав у День журналіста минулого року, цього року вирішив вручити так, щоб ще й «підколоти» опонента.

Принагідно, Роман Заставний поділився своїми думками з приводу цензури в тернопільських ЗМІ. Заяву українського журналіста Мустафи Наєма екс-мер не розділяє, – повідомляє телеканал ІНТБ.

– Робляться дуже активні спроби не співпрацювати з пресою, а дійсно – контролювати насильницькими методами. Але те, що цензури немає, – я так само в цьому впевнений, – сказав Заставний.

Він також наголосив, що пишається тернопільськими журналістами.

– Я пишаюся… своїми незалежними журналістами, які є в Тернополі. Вони, незважаючи на дуже серйозну фінансову скруту, все ж таки принципово дивляться на дуже багато речей. І абсолютно розуміють, наскільки це складно – майже неможливо. Але вони це роблять. Тобто є в людей якийсь внутрішній дух, є внутрішнє бачення, як треба діяти в тій чи іншій ситуації. Я цим пишаюся.

Читайте також:

Заставний натякнув, що піде в народні депутати, але не від «Свободи»

Заставний напоїть журналістів і розкаже, що не так у Надала

Перший заступник Надала звільнився. Йому “не дали працювати”?