11 липня нарешті запрацювала Громадська рада з питань духовності та культури. Її оргзасідання виявилось результативним. Так, новим головою громадської ради став відомий історик та громадсько-політичний діяч Павло Сливка. Заступницею голови буде доктор наук з державного управління, завідуюча кафедри технічного університету Марія Рудакевич.

.

Про це пише газета “Номер один”.

Нагадаємо, що саме навколо рада з питань духовності виникло найбільше шуму. Попередній голова Ігор Крочак виявився свого часу засудженим, до того ж представляв у раді один з нетрадиційних релігійних напрямків. За розпорядженням міського голови Сергія Надала громраду Крочака було розформовано, а на те місце створено іншу, з додатком «культура». На першому організаційному засіданні нової ради вона не змогла запрацювати позаяк І. Крочак із соратниками фактично її зірвав. Натомість 11 червня все відбулося згідно з регламентом: з 14 чоловік, які погодилися брати участь у її роботі, на засідання прийшли 9, які й вибрали собі керівників. Із розформованої ради залишилося троє чоловік – згаданий вище П. Сливка, журналіст А. Шкула та православний священик О. Гах.

Що цікаво, якщо у громраді з питань духовності і моралі було чимало сектантів, то в нинішній є кілька язичників (рідновіри).

Статті на цю тему:


У тернопільському прес-клубі сьогодні виник конфлікт за участю мера

Надал прибрав судимого пастора від міської духовності

Духовний авторитет Тернополя був засуджений на 13 років

Духовним авторитетом Тернополя обрали Крочака. На 3 місяці