Петро Ландяк більше не перший заступник міського голови. Заяву про його звільнення напередодні підписав Сергій Надал. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

.

– Мені особисто дуже було прикро читати про звільнення мого першого заступника Петра Ландяка із інтернет-видань. Я під час відрядження постійно був на зв’язку. На мою думку, якщо є якісь неузгодженості, то потрібно зустрічатись, говорити, вирішувати питання і ставити крапки над «і» тет-а-тет, а не з журналістами. Але кожен робить так, як вважає за потрібне. Дійсно, вчора була підписана заява – Петро Ландяк звільнений з посади з першого заступника міського голови за згодою сторони. Сьогодні не зовсім етично говорити про його особисті професійні якості, але є ряд питань, за які несе відповідальність управління житлово-комунального господарства, яке він курував. Наприклад, стан доріг. Від сьогодні дороги почали ремонтуватися знову. Сьогодні, зокрема, буде закінчений поточний ремонт на вулиці Крушельницькій та 15 квітня. На жаль, до цього часу, незважаючи на неодноразові нагадування, вказівки і протокольні доручення, не оголошено тендер на проведення капітального ремонту доріг у місті, – зауважив Сергій Надал.

Окрім того, за словами мера, до відрядження був звільнений начальник управління житлово-комунального господарства Євген Бутин.

– Тут я можу говорити про непрофесійність людини. Коли будь-який механізм, будь-яке підприємство, будь-яка установа функціонують повноцінно, коли це один єдиний цілий механізм, і коли одна деталь дає збій, автоматично зупиняється весь механізм. Тоді її викидають, і вставляють іншу. Відбувається своєрідний природній відбір. Я неодноразово говорив про те, що працювати в команді будуть ті, хто зможе виконувати роботу професійно, і хто буде встигати за тими темпами, які ставляться. Писати листівки, або будучи керівником громадської організації, різного роду звернення, напевно, набагато легше, чим виконувати реальну роботу, – додав Сергій Надал.

У четвер на сесію міської ради буде винесено на затвердження кандидатуру на посаду заступника міського голови з питань ЖКГ. Із кандидатурою міський голова вже визначився – це буде Владислав Стемковський, який до цього часу був членом виконкому і працював радником міського голови. Позапартійний. Свого часу встиг попрацювати заступником міського голови у Луцьку.