Корінь проблеми в Мукачеве потрібно шукати у себе під носом. В цьому переконаний народний депутат від Тернопільщини Микола Люшняк.

Микола ЛюшнякНародний обранець вважає, що на Закарпатті планувалося розіграти вже відомий в Україні сценарій.

– Закарпаття завжди хотіло бути автономією, тому, цілком можливо, що там попрацювали провокатори, – зауважує представник фракції БПП в парламенті. Ми знаємо, чим закінчився схожий розвиток подій на Донбасі, коли дві області фактично стали заручниками сепаратистів. Зараз російська «рука зла» намагається створити новий конфлікт вже на Заході нашої країни, проте вдруге посіяти ворожнечу у суспільстві ми не дозволимо.

Шукати винних зараз – це, каже Микола Люшняк – справа керівництва країни та відповідних органів, які вчасно не спрацювали.

– Сам факт того, що конфлікт має місце говорить про те, що це явне недопрацювання силових структур і Міністерства внутрішніх справ зокрема. Я не експерт, щоб називати імена чи причини винуватців інциденту в Мукачеве, проте із сьогоднішньою ситуацією в країні правоохоронцям варто би було вкрай пильними, аби не допустити чергових спалахів сепаратизму та розгулу бандитизму, – підсумував нардеп.

Читайте також: