Поки влада області на чолі з Сиротюком і Хомінцем просторікує про реформи і люстрацію, “сірі мишки” режиму Януковича продовжують перебувати на своїх посадах та “протоптують” стежки до нових начальників.

Безкоровайний ЗеновійЗокрема, як стало відомо з конфіденційних джерел, виконання обов’язків керівника територіального управління Держкомзему покладено на заступника начальника управління Зеновія Безкоровайного. У вузьких колах цього посадовця називають одним із важливих гвинтиків корупційної піраміди, яка існувала в Держкомземі за часів Хоптяна. На вершині цього утворення перебував неформальний “казначей” одіозного голови ОДА Роман Папіровський.

Після падіння режиму Януковича та візитів активістів і автомайданівців до його помешкання на Підволочищині скандальний посадовець швиденько звільнився та зник з області. Однак через кілька тижнів знову з’явився у Тернополі і, скориставшись вакуумом влади, проштовхнув у столиці на посаду тимчасового очільника земельного відомства свого протеже-заступника. Розповідають, що наприкінці кожного робочого дня в.о начальника “звітує” колишньому начальнику про успіхи. Іноді на “підведення підсумків” запрошують ще двох заступників начальника управління, які також працюють під чітким керівництвом попереднього начальника. Крім цього, в.о. має доручення завершити усі темні справи, які розпочав попередник. На перших порах “доповідь” відбувалася в одному з генделиків на околиці міста, однак останнім часом вони збираються в офісі державної установи, де працює заступником сестра Папіровського. Свого часу всесильний “казначей” Хоптяна “запхав” її у це відомство без відповідного диплома.

Цікаво, що на таку “люстрацію” закривають очі теперішні свободівські очільники області, або ж не помічають, як за їхніми плечима колишні посіпаки Хоптяна і далі чинять свої темні справи.

На фото: Зеновй Безкоровайний