“За Збручем” розпочинає цикл публікацій присвячених річниці виборів до місцевих рад. Чи збулися мрії політиків, чи виконали вони передвиборчі обіцянки, що вони збираються робити далі? Читайте на “ЗЗ” впродовж тижня.

.

На виборах 31 жовтня 2010р. представники  ВО “Батьківщина” здобули лише 2 мандати.  Така ціна скандалу в міській організації навколо формування списку.

Нагадаємо, що рік тому керівництво обласної “Батьківщини” в особі нардепа Деревляного звинуватило тодішнє керівництво міського осередку партії Тимошенко у рейдерській атаці і закликало не голосувати за список Кирика-Сандія. Мовляв, обоє опальних депутатів працюють на Партію Регіонів.

Через рік після цих подій в обласній організації ВО «Батьківщина» від депутатів Сергія Кирика і Олексія Сандія відхрещуються. Ще у минулому році їх було виключено з партії. Відтак жодного права представляти політичну силу екс-прем’єра Тимошенко вони не мають права.

– Одразу після виборів юстиція нам видала свідоцтво про зміну керівника. Без донесення в юстицію жодного документу. Тобто, все ми зробили правильно. Зараз міську організацію очолює Андрій Артемович, – повідомив голова обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина», народний депутат Василь Деревляний.

Щоправда, ці обставини не заважають обом неканонічним прихильникам Тимошенко бути депутатами Тернопільської міськради.

Через дії влади та власну недолугість БЮТ позбувся і фракції у обласній раді. Через бойкот перевиборів у 2010 році замість більшості Деревляний і компанія отримали нуль депутатів у обласному представницькому органі.

Іван Сірий