Валентин НаливайченкоЗ’їзд партії “Наша Україна” знову перенесли через конфлікт Віктора Ющенка з Валентином Наливайченком. Про це пише “Українська правда”

У повідомлення сайту йдеться, що під час з’їзду, проведення якого було заплановано на суботу, частину повноважень глави партії мали передати главі політради, яким є Наливайченко.

Дізнавшись про це, Ющенко у різкій формі звинуватив Наливайченка у спробі “вкрасти партію”.

“У разі проведення з’їзду Ющенко грозився не прийти на нього, а також публічно звинуватити того, хто проводив би з’їзд, у розколі”, – зазначив співрозмовник.

В результаті цього з’їзд перенесено на невизначений термін, а “делегати повернулися на місця”.

Крім того, за словами співрозмовника, в результаті конфлікту між Ющенком і Наливайченком, розкол стався також у парламентський групі “Наша Україна”. Зокрема, 4 депутати підтримали Ющенка, а троє Наливайченка, а депутат Станіслав Аржевітін взагалі планує вийти з групи і партії.

У зв’язку з цим цікаво, за ким з двох лідерів підуть тернопільські нашоукраїнці. Обласну організацію партії очолює Перто Мандзій, який є депутатом міськради Тернополя, також серед членів партії числиться керівниця міської освіти Ольга Похиляк та забудовник Василь Лило.

На фото: Шпигунів – брав, контрабандистів – брав, “Нашу Україну – не брав”