З ініціативи народного депутата України Миколи Люшняка відремонтовано більше кілометра дорожнього покриття однієї з головних доріг Тернопілля між населеними пунктами Микулинці та Дружба Теребовлянського району.

Тернопільські дорожники перші в Україні провели повну заміну дорожнього покриття на ділянці дороги протяжністю 1 кілометр 200 метрів. Ремонтні роботи проводились на автодорозі М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече між населеними пунктами Микулинці та Дружба Теребовлянського району.

«Погодні умови дозволили виконати роботи навіть швидше, аніж було заплановано, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. – Рух транспорту не закривали, роботи проводили по черзі на одній, а потім на іншій стороні дороги.»

Загалом на ремонт дорожники витратили 5 днів та 3 000 тонн асфальтобетону.
Автодорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – одна з головних транспортних артерій області. Належний її стан забезпечує нормальне функціонування та сполучення ледь не половини Тернопілля.

«Попри дуже вдале логістичне розташування Тернопільської області на карті України, нас чомусь оминуло будівництво міжнародних трас, – зазначає Микола Люшняк. – Фінансові потоки на розвиток транспортної галузі здебільшого спрямовувалися на сусідні області. Такі тенденції потрібно змінювати в іншу сторону. Першим таким кроком є початок відновлення траси у Теребовлянсько-Бучацькому напрямку. Ця дорога не тільки сполучає майже пів області з Тернополем, але і потенційно знову може стати однією з головних у західному регіоні України. Тому спільними зусиллями мене, як парламентарія, та керівництва дорожньої галузі ми змогли першими в країні завершити ремонт більше кілометра траси всеукраїнського значення».