Депутати міської ради на останньому засіданні прийняли Програму економічного та соціального розвитку міста Тернополя на 2011 рік. Не голосували за неї лише представники фракції Партії регіонів.

Зокрема, депутат Петро Гоч попросив заступницю начальника управління економіки Тетяну Корчак накреслити основні моменти, на що ж можуть сподіватися тернополяни у 2011 році. Наводимо коротко з виступу:

– Буде проведене будівництво і модернізація об’єктів комунальної власності – це і ремонт палацу спорту, і реконструкція міського стадіону, і ремонт приміщень школи греко-римської боротьби, і сцена Співочого поля. Загальна сума – 30 мільйонів гривень.

– 28 мільйонів гривень – фінансування 35 програм. Зокрема, на модернізацію, ремонт і заміну ліфтів передбачено 750 тисяч гривень. Планують відремонтувати 300 ліфтів, які експлуатуються більше 25 років.

– Програма передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста. 300 тисяч гривень витратять на передачу гуртожитків на вулиці Текстильній («Текстерно»), на вулиці Бродівській (комбайнового заводу», на вулиці Ярмуша (цукрового заводу).

Однак Петра Гоча більше обурило, що у 2011 році міська влада планує збільшити кількість робочих місць лише на 5%. Тобто на кінець поточного року у Тернополі буде усього на 160 безробітних менше. Це, говорить депутат, план – 15 осіб на місяць.

– Коли тернополяни обирали нову, їм обіцялися якісь зміни, а де ж тоді ті зміни?, – запитав Петро Гоч.

На фото: Молодий регіонал, на камеру, здає кров