Ми повідомляли, що Тернопіль увійшов у п’ятірку кращих міст України за версією журналу «Коментарі». Цей факт активно намагаються використати для власного піару мери Тернополя – колишній та діючий. При цьому не оминаючи нагоди «вколоти» опонента.

Треба сказати, що Роман Заставний виявився більш оперативним. Його представники першими розповсюдили повідомлення про рейтинг серед місцевих ЗМІ. Звичайно, з коментарями Романа Йосиповича, у яких він висловлює радість і дає зрозуміти, що високе місце Тернополя – саме його заслуга.

Команда Сергія Надала «прокинулася» лише сьогодні. Інформація про рейтинг з коментарями мера-«свободівця» з’явилася на сайті міської ради. Подаємо інтерпретації цієї події обидвох політиків. Висновки робіть самі.

Версія команди Романа Заставного

«Коментуючи досягнення міста під час свого перебування на посаді міського голови, Роман Заставний зазначив, що тенденція для нього є приємною.

– В жовтні минулого року ми також брали участь в рейтингуванні, яке проводила «Інвестиційна газета» разом з агентством «Кредит-рейтинг» і Кабінетом Міністрів України, де посіли 3 місце в загальному рейтингу міст України. – пригадує Роман Йосипович. – Тому четверте місце за оцінками газети «Коментарі» – це підтвердження доброї тенденції розвитку нашого міста і бажано, щоб вона зберігалася і надалі».

Роман Заставний каже, що 2010 рік, дані за який лягли в основу рейтингу, був складним, але влада під його керівництвом не лише втримала ситуацію, але і показала динаміку в розвитку.

– Мені досі незрозуміло, навіщо в Тернополі створили муніципальну поліцію, адже і за рейтингами журналу «Фокус» (ми брали в ньому участь протягом 4 попередніх років) і за рейтингами «Інвестиційної газети» і газети «Коментарі», Тернопіль посідає найвищі місця за найкращою криміногенною ситуацією», – дивується пан Заставний.»

Версія прес-служби Сергія Надала

«Ще зовсім недавно Тернопіль очолила нова команда. Чимало вагомих проблем тернополян уже позаду. Зокрема, вдалося суттєво покращити освітлення вулиць Тернополя. При цьому міська рада здійснила економію бюджетних коштів завдяки використанню енергоощадних ламп. Для бюджету міста ця економія складає близько 100 тис. грн. на рік. Відмовилися від практики попередників – часткового вимикання світла у нічний час. Здійснюється громадський контроль за діяльністю ЖЕКів – якістю та своєчасністю їх роботи. Вже передбачено фінансування побудови сучасного сміттєпереробного заводу. Тому Тернопіль не потопатиме більше у смітті.

– І це лише початок, – запевняє міський голова Тернополя Сергій Надал. – За сто днів неможливо вирішити усі нагальні проблеми, які є в місті. Однак зробити вже вдалося чимало. І сьогодні Тернопіль – вже у п’ятірці в рейтингу розвитку міст України, укладеного виданням «Коментарі». Це не може не тішити. Ми зробимо все, щоб рейтинг нашого міста надалі лише зростав.»